Boisko wielofunkcyjne

Kolejnym bardzo udanym projektem Sport Concept jest budowa boiska wielofunkcyjnego i kortu tenisowego przy ulicy Marynarskiej na warszawskim Mokotowie. Najważniejsze dla naszego zespołu jest zadowolenie użytkowników naszych obiektów. Właśnie z myślą przede wszystkim o nich, o ich zadowoleniu podejmujemy się kolejnych projektów. Trwałość materiałów, których używamy to jeden z naszych priorytetów dlatego ich jakość zawsze jest najwyższa. Nawierzchnię boiska wielofunkcyjnego pokrywa nawierzchnia poliuretanowa, która jest odporne na ścieranie i temperatury. To trwała, elastyczna warstwa, która śmiało może stawić czoła energii, którą dzieci i młodzież będą wyładowywać piłką na boisku.

Kort tenisowy, który jest jednym z elementów inwestycji, został pokryty trawą syntetyczną, monofilową . Na kortach ten rodzaj nawierzchni sprawdza się najlepiej. Nie tylko nadaje nowoczesnego wyglądu ale przede wszystkim jest wytrzymały na ścieralność, odporny na ekstremalne temperatury i warunki. Oprócz tego nawierzchnia jest przede wszystkim bezpieczna dla graczy, minimalizuje poślizgi i skutki upadków.
To właśnie przez pryzmat bezpieczeństwa i jakości, projektujemy i tworzymy każdą sportową przestrzeń.


Sport Concept zaprasza wszystkich miłośników gry w tenisa ziemnego, piłki siatkowej, koszykówki czy ręcznej na boisko wielofunkcyjne i kort tenisowy przy ulicy Marynarskiej. Mamy nadzieję, że atrakcyjność i bezpieczeństwo naszych obiektów sprawią, że pokochacie sport jeszcze bardziej.