Plac zabaw

Każdy obiekt sportowy, rekreacyjny co jakiś czas wymaga renowacji, modernizacji, odnowienia. Każdy, ale przede wszystkim place zabaw, na których bawią się Ci najmłodsi. Place zabaw są bardzo mocno eksploatowane, młodzi ludzie mają mnóstwo niespożytej energii i wiele pomysłów jak ją wykorzystać właśnie na placach zabaw. Trzeba zatem wychodzić naprzeciw ich potrzebom ruchowym i w ciekawy, nieustannie zmieniający się sposób zapewniać rozrywkę. Wraz z rozwojem techniki zmieniają się normy, materiały, instalacje zabawowe, elementy ruchowe. Czas i dzieci robią swoje z miejscami zabaw.

Trzeba trzymać rękę na pulsie i pilnować żeby place zabaw nie zużyły się do zagrażającego zdrowiu i życiu stanu. W Sport Concept bardzo dbamy o bezpieczeństwo na placach zabaw, których modernizacji lub budowy się podejmujemy. Projektując plac dbamy o funkcjonalne rozmieszczenie wszystkich elementów i urządzeń. Bierzemy przy tym pod uwagę ukształtowanie i warunki terenu. Indywidualnie wybieramy najlepsze dla konkretnego projektu rozwiązanie.

Modernizując plac zabaw przy ulicy Meissnera 9 wymieniliśmy wszystkie urządzenie zabawowe na nowoczesne i bezpieczne dla dzieci w rożnym wieku. Nawierzchnia poliuretanowa, która zastosowaliśmy spełnia najwyższe standardy i wymogi bezpieczeństwa. Minimalizuje skutki ewentualnych urazów, jest nieporównywalnie bezpieczniejsza do powierzchni twardych. Stosowany przez nas rodzaj nawierzchni znacznie ogranicza również możliwość poślizgów, co jest bardzo dużym atutem przy wyjątkowo aktywnych użytkownikach- dzieciach. Jej konserwacja jest łatwa i zapewnia długotrwałe użytkowanie.