Tenis rozwija !

Sport ostatnio zyskał na popularności i coraz więcej osób sobą zaraża. Szczególną uwagę przyciąga tenis ziemny, pewnie za sprawą osiągnięć naszych polskich tenisistek. Nie dziwi więc fakt, że osoby które mogą sobie na to pozwolić, stawiają przy domach swoje prywatne korty tenisowe. Za rakietę chwyta zarówno wiele dzieci jak też osób starszych osób. A to dzięki temu, że można dopasować grę do swoich możliwości. Tenis świetnie rozwija ruchowo. Jest ciekawa grą towarzyską co na pewno ucieszy znajomych i całą rodzinę. Każdy, bez względu na stopień zaawansowania i obeznania w grze może spróbować swoich sił. Korty, które stawiamy są pokryte nawierzchnią poliuretanową lub odpowiednią trawą syntetyczną, co w obu przypadkach zapewnia bezpieczeństwo oraz łatwość w konserwacji i czyszczeniu kortu. Nie potrzeba profesjonalnego konserwatora, zatem idealnie nadaje się również na użytek prywatny.


Jeśli natomiast nie ma możliwości obok domu, to dobrze jest sprawdzić się w grze podczas urlopu. Już niemal każdy hotel, na fali mody na tenis ziemny, zaopatruje się w kort tenisowy. Nie ważne, na urlopach czy wyjazdach służbowych, goście hotelowi zawsze lubią oddawać się przyjemnościom jakie oferuje hotel. Na tej podstawie też wybierają dla siebie najbardziej odpowiedni. Korty tenisowe stają się niemal obowiązkowym elementem dobrego hotelu. Podnoszą prestiż i świadczą o nowoczesności. Niewielkim nakładem można zdobyć wielu nowych gości i dużo zyskać w ich oczach. Jest to inwestycja, która na pewno się zwróci.


SportConcept zajmuje się budową obiektów sportowych, w tym również kortów tenisowych. Profesjonalnie doradzamy i stawiamy pełnowymiarowe korty. Naszym priorytetem jest jakość. To za jakością stoi bezpieczeństwo i komfort gry. Zapewniamy materiały najwyższej jakości ze wszystkimi niezbędnymi atestami. Nie ważne jaką nawierzchnię wybierze klient, jakość zawsze będzie najwyższa. Dzięki temu, że sport jest naszą ogromną pasją wiemy na co zwracać uwagę i jak powinny wyglądać obiekt sportowe. Już na etapie projektowania myślimy o wszystkim. Podchodzimy bardzo indywidualnie do każdej inwestycji. We współpracy z klientem opracowujemy projekt w najlepszej możliwej wersji.


Sport to zdrowie- tym się kierujemy i dbamy aby każdy wykonany przez nas obiekt był bezpieczny, rozwijał i zachęcał do uprawiania sportu jeszcze więcej osób!