Zakochani w tenisie !

Tenis ziemny stał się popularnym sportem dlatego też kortów tenisowych pojawia się coraz więcej. Jednak wbrew pozorom coraz trudniej też jest z nich skorzystać. To dlatego, że renoma i zainteresowanie tym sportem rośnie znacznie szybciej niż nowe korty. Wiele osób regularnie grywa w tenisa. Nie tylko dlatego żeby dorównać profesjonalnym graczom czy stawać do oficjalnych rozgrywek. Tenis ziemny to sport towarzyski, świetnie podciąga kondycję. Jego tempo i siłę można dopasować do swoich możliwości, dzięki czemu nie ma ograniczenia wiekowego. Przede wszystkim jednak w tempie dzisiejszych czasów wyjątkowo dobrze rozluźnia i odstresowuje.

Coraz więcej osób decyduje się zatem na budowę obok domu prywatnych kortów tenisowych w zastępstwie tradycyjnych, popularnych boisk do piłki. Inwestycja o wiele lepsza od boiska pod wieloma względami. Wcześniej wspomniany brak przedziału wiekowego, w każdym wieku można dostosować grę i partnera gry do swoich możliwości. Tenis dużo mniej naraża na kontuzje i upadki niż gry na boisku. Poza tym posiadanie boiska do tenisa ziemnego nie jest standardem przy polskich domach dlatego znacznie podnosi prestiż, stanowi ciekawą atrakcję i alternatywę spędzania wolnego czasu z przyjaciółmi.

SportConcept od lat zajmuje się budową kortów tenisowych. Doskonale widzimy jak bardzo sport ten zyskał na popularności, co pociągnęło za sobą duże zapotrzebowanie na budowę kortów. Coraz więcej osób również decyduje się na prywatny kort tenisowy. Tym bardziej, że utrzymanie i konserwacja kortu jest prosta i nie wymaga dużych nakładów finansowych. W związku z tym bez problemu poradzą sobie z tym prywatni właściciele. Korty, które budujemy pokryte mogą być dwoma rodzajami nawierzchni. Najpopularniejszą jest nawierzchnia poliuretanowa- sprzymierzeniec wielu sportów. Nawierzchnia ma świetną przyczepność buta, a dzięki swojej strukturze minimalizuje skutki upadków. Drugim rodzajem proponowanej przez nas nawierzchni jest odpowiednia trawa syntetyczna. Również przystosowana do dynamicznej gry, bezpieczna, a ponadto efektowna. Obie nawierzchnie cechuje najwyższa jakość. Na tym zależy nam najbardziej i to jest naszym priorytetem w wyborze materiałów. Nasze nawierzchnie spełniają wszystkie normy i posiadają niezbędne atesty dzięki czemu jesteśmy pewni, że są bezpieczne dla użytkowników. Różnicą między nawierzchniami jest przede wszystkim strona wizualna. Jako profesjonaliści zawsze doradzimy w wyborze najlepszej nawierzchni biorąc pod uwagę indywidualne warunki I kryteria.

Sami jesteśmy fanami sportu, zakochani w tenisie. Z radością pomożemy spełnić Twoje sportowe marzenie o prywatnym, profesjonalnym korcie tenisowym. Zapraszamy do współpracy!