SZTUCZNA TRAWA – DUO SHAPE

Innowacyjny kształt, nadzwyczajna wydajność – DUO SHAPE to innowacyjna sztuczna trawa, która osiąga idealne połączenie siły i sprężystości. Specjalnie opracowany w celu poprawy trwałości i wydajności gry produkt Duo Shape – sztuczna murawa składa się ze specjalnego kształtu z dwoma różnymi kolorowymi sekcjami. Sekcje te są połączone ze sobą, ale nie skręcone!

JESZCZE LEPSZA TRWAŁOŚĆ , JESZCZE WIĘKSZY KOMFORT DLA GRACZY

Zastosowany polimer zapewnia wysoką odporność na zużycie i jest miękki w dotyku, zapewniając niezrównany komfort gry i stałe bezpieczeństwo gracza w przeciwieństwie do zwykłych traw.

DWA KSZTAŁTY, PODWÓJNA GWARANCJA – GDY NAUKA SŁUŻY ŚWIATU SPORTU .


* Specjalny kształt
* Innowacyjny polimer
* Dwa kolory: wapno dla grubszego i bardziej sprężystego kształtu, który     
symuluje naturalną nowo narodzoną murawę + ciemny dla cieńszego,
który symuluje naturalnie starzoną murawę
* Falista powierzchnia zmniejszająca odbicie światła (efekt matowy)
* Centralne wsparcie grubości diamentu
* Doskonały rzut i odbicie piłki
 

SPORT CONCEPT – DUO SHAPE – SZTUCZNA TRAWA Z CERTYFIKATEM FIFA QUALITY I FIFA QUALITY PRO

Nawierzchnia typu sztuczna trawa DUO SHAPE jest odpowiednia przede wszystkim dla takich dyscyplin jak: piłka nożna, rugby, baseball, football amerykański. https://sport-concept.pl/index.php/boiska-pilkarskie/

W wyniku specjalistycznych badań laboratoryjnych powstała specjalna falista powierzchnia filamentów, która znacznie obniża współczynnik ścierania i załamanie światła oraz zapewnia wysoką pamięć sprężystości. Umożliwia jednocześnie optymalne przechylenie i odbicie piłki. Ułatwia także zwykłą jak i ekstra kompleksową konserwację – https://sport-concept.pl/index.php/konserwacje/.

Reasumując, sztuczna trawa pozostaje idealna i bez uszkodzeń po wielu cyklach testów w skrajnych warunkach. Czterokrotnie więcej to aktualny poziom wyznaczony przez przemysł. Nawierzchnia uzyskała już wiele certyfikatów FIFA na świecie i w Polsce.

Sztuczna trawa na badaniach
Sports Labs –
testowanie technologii dla sportu
https://www.sportslabs.co.uk/