Hotel z kortem tenisowym

Dzięki osiągnięciom naszych polskich tenisistek, tenis ziemny rozkochał w sobie ogromną liczbę Polaków. Bez względu na płeć czy wiek, coraz więcej osób sięga po rakiety i próbuje swoich sił na kortach tenisowych. Kiedyś niedoceniany, dzisiaj uwielbiany. Tenis zdecydowanie zawładną polakami. Korty tenisowe pękają w szwach. Większość z nas jednak nie ma czasu na regularne treningi lub nawet na okazjonalne zmierzenie się z piłką tenisową. Dlatego właśnie odkładamy to na czas urlopu czy choćby krótkiego wyjazdu. Wybierając hotel na czas odpoczynku najczęściej sugerujemy się atrakcjami, które oferuje dla swoich gości. W końcu chcemy być przyjęci, ugoszczeni na najwyższym możliwym poziomie. Chcemy odpocząć, zrelaksować się i nadrobić wszystko to na co na co dzień nie mamy czasu i okoliczności. Pyszny catering, SPA i atrakcje sportowe. Tenis ziemny na fali tego co się działo (i nadal dzieje w sporcie) wzbudza ogromne emocje i chęć nauki, a przynajmniej spróbowania. Dlatego urlopowicze lub przypadkowi goście coraz częściej biorą to za kryterium wyboru hotelu.

Niewielkim wysilkiem i wygospodarowaniem odpowiedniej ilości terenu możesz wzbogacić swój hotel o wspaniałą, nowoczesną atrakcję. Poza tym panuje nieustająca od kilku lat moda na sport, bo przecież sport to zdrowie. Tym bardziej korty tenisowe powoli stają się obowiązkowym elementem dobrego hotelu.

SportConcept od lat zajmuje się budową różnych obiektów sportowych. Dzięki temu, że specjalizujemy się w kortach tenisowych, wiemy jak dynamicznie zmieniła się moda i wzrosło zapotrzebowanie na korty. Kort tenisowy przy hotelu stanowi świetna atrakcję, tym bardziej dzisiaj. Podnosi prestiż hotelu. A przy tym, odpowiednio zrobiony, nie potrzebuje dużego nakładu pracy w renowację i zabezpieczenie.

Nasza firma cieszy się zaufaniem i zadowoleniem klientów przede wszystkim dlatego, że jakość produktów i elementów, z których korzystamy podczas budowy jest dla nas na pierwszym miejscu. A jakość zawsze przekłada się na bezpieczeństwo i komfort podczas gry. Nasze korty pokrywamy bardzo trwałą i sprawdzoną nawierzchnią poliuretanową, której kluczową rolą jest minimalizowanie ewentualnych upadków podczas gry, dodatkowo zapewniają dobrą przyczepność. Dzięki tej klasy poliuretanu, są bardzo trwałe i łatwe w czyszczeniu co jest bardzo ważne na właścicieli hotelu b o minimalizuje koszty utrzymania kortu. Przy niewielkim nakładzie finansowym I pracy kort będzie pełnił swoją funkcję przez wiele lat.

Konkurencją dla nawierzchni poliuretanowych są nawierzchnie z trawy syntetycznej. Podobnie jak te poprzednie, również są świetnej jakości, łatwe w czyszczeniu I utrzymaniu.