Plac zabaw – Konstancin Jeziorna

Konstancin od 2015 roku borykał się z problemem placu zabaw przy przedszkolu na ulicy Oborskiej. “Klepisko”, bo tak nazywali to miejsce rodzice dzieci, nie miało wiele wspólnego z dzisiejszymi dobrze wyposażonymi, nowoczesnymi i przede wszystkim bezpiecznymi placami zabaw. Plac zabaw to miejsce gdzie nasze dzieci spędzają znaczną część swojego czasu. Rozładowują energie, uczą się zabawy, rozwijają kreatywność i socjalizują z innymi dziećmi. Bardzo ważne jest żeby place zabaw, szczególnie te przy przedszkolach, były dostosowany do potrzeb dzieci w rożnym wieku, maksymalnie bezpieczne, spełniały wszystkie kryteria i wymogi, a przy tym wszystkim wyposażenie i rodzaje atrakcji odpowiadały na duże potrzeby ruchowe i zabawowe tych wymagających użytkowników- dzieci.

„Przebudowa placu zabaw w przedszkolu przy ul. Oborskiej 2 w Konstancinie-Jeziornie”.

“Klepisko” zwane placem zabaw przy ulicy Oborskiej w Konstancinie stało się kolejnym obiektem naszych prac. Znaliśmy sytuację, wiedzieliśmy jaki stanowi ona problem. Chcieliśmy spełnić oczekiwania rodziców i spełnić marzenia dzieci. Tak oto, po dopełnieniu wszystkich formalności zmodernizowaliśmy to miejsce, które dopiero teraz można dumnie nazwać placem zabaw dla dzieci. Przy realizowaniu każdego naszego projektu używamy najwyżej jakości materiałów, które spełniają wszystkie wymogi. Bezpieczna nawierzchnia EPDM i bezpieczne atrakcje, które sprowadzamy z myślą o dzieciach są naszym priorytetem w budowie placów zabaw. Zależy nam, żeby każda inwestycja, którą realizujemy służyła przez długie lata, była nowoczesna i ciekawa dla użytkowników. A tymi najbardziej wymagającymi są właśnie dzieci! To przede wszystkim dla nich zmieniamy tak miejsca w miejsca pełne uśmiechu i zabawy.
Mamy nadzieję, że dzięki nam każde dziecko będzie zadowolone, a rodzice mieli głowę spokojną o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pociech.