Boisko w Zgorzale

Zainteresowanie sportem i aktywnością fizyczną ostatnio bardzo wzrosło. Oprócz zajęć w szkołach zawiązuje się coraz więcej szkółek piłkarskich dla najmłodszych. I to cieszy! Jednak wraz z tym rośnie zapotrzebowanie na boiska piłkarskie, obiekty sportowe-rekreacyjne, na których zarówno Ci najmłodsi sportowcy jak też doświadczeni będą mogli trenować swoje umiejętności.


Taka właśnie inwestycja w rozwój talentów sportowych okolicznych mieszkańców, powstała w Zgorzale, nad jeziorkiem. Przy ulicy Kórnickiej powstało nowoczesne i funkcjonalne boisko do piłki nożnej. Nawierzchnię boiska pokrywa trawa syntetyczna, dzięki czemu kopać piłkę można nie tylko w sezonie letnim ale przez cały rok. Trawa syntetyczna, której używamy do naszych projektów, jest bardzo odporna na skrajne temperatury, łatwa w czyszczeniu i konserwacji.

To sprawia, że boisko będzie służyło przez wiele lat i może stać się kuźnią wielu zdolnych piłkarzy. Przede wszystkim jednak obiekty, których budowę realizujemy, projektowane są z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie użytkowników. Poprzez rodzaj używanych materiałów i profesjonalne zagospodarowanie powierzonego nam terenu, tworzymy projekty najbardziej funkcjonalne i bezpieczne dla danego ukształtowania i warunków terenu.

Trzymamy kciuki za wszystkich młodych piłkarzy ze Zgorzały i życzymy każdemu pasma sukcesów, które to zazwyczaj zaczynają się właśnie na okolicznych podwórkach – boiskach.